top of page
hk1.jpg

İZMİT HALI YIKAMA

İZMİT HALI YIKAMA

İzmit halı yıkama şirketi olarak her zaman müşterilerimizin talepleri en kısa süre içerisinde sonuçlanır. Halı, koltuk, sandalye ya da mobilya temizliği söz konusu olduğunda en iyi sonucu alabilmek için profesyonel destek alınmalıdır. Bu aşamada ise firmamız tamamen teknolojik ve pratik cihazlar ile çalışır.

Hızlı Ve Pratik Sipariş!
İnternet sitemiz ya da iletişim servislerimiz üzerinden talepte bulunmanız halinde tüm istekleriniz kısa sürede gerçekleştirilir. Donanımlı, deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz yıkama makineleri ile süreci pratik şekilde tamamlar.

• Halınız için uygun olan ürünler ile birlikte derinlemesine temizliği yapılır.
• Daha sonrasında kurutulur ve teslimata hazır hale gelir.
• Bizimle iletişim kurmanız halinde adresinize kadar gelip halılarınız teslim alınır.

Profesyonel Halı Yıkama Makineleri
Dayanıklı ve profesyonel halı yıkama makineleri sayesinde ürünlerin lekelerinin ya da kirlerinin temizlenmesi daha da basittir. Böylelikle halınız ilk günkü görünümüne ulaşır. Kire ve toza karşı alerjisi olanlar için özel şampuanlar ile birlikte temizlik yapılır.

Müşteri Memnuniyeti Önemli!
Müşteri memnuniyeti firmamız içerisinde her zaman önemlidir ve bu doğrultuda hizmet verilir. İzmit halı yıkama firmamız içerisinde tamamen ekonomik ve uygun fiyatlar belirlenmiştir. Böylelikle bütçenizi sarsmadan halınızı temizletme şansınız vardır. Anti bakteriyel ürünler sayesinde derinlemesine ve titizli bir temizlik süreci gerçekleşir. Problem yaşamanız halinde iletişim kanallarından destek ya da yardım alabilirsiniz.

bottom of page