top of page
hk1.jpg

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Öz Clean Halı Yıkama; Kocaeli'nin İzmit İçesi, Yenişehir Mahallesinde Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama Hizmetleri Vermektedir.

Servis ağı; Yenişehir, Mehmet Ali Paşa, Yahyakaptan, Yuvamakarca, Alikahya, Kadıköy, Tepeköy, Dünya Bankası Konutları, Tüysüzler, Erenler, Tuana Evleri, Karabaş, Kozluk, Yeni Mahalle, Serdar, Kuruçeşme, Cumhuriyet, Plajyolu, Sanayi, Vezir Çiftliği, Yeşilova, Gündoğdu, Tavşantepe, Bekirdere, 28 Haziran, Bağçeşme, Turgut Sarper, Gültepe, 42 Evler, Cedit, Topçular Mahallelerini Kapsamaktadır.

Kartepe, Köseköy, Başiskele, Yuvacık, Derince, Çınarlı, Mersincik, Şahin Tepesi, Şirintepe Mahallelerine Haftanın 3 Günü Servisimiz
Vardır. 

 

İZMİT HALI YIKAMA

Öz Clean Halı Yıkama Olarak İzmit Bölgesinde hizmet vermekteyiz. Halı yıkama, Koltuk Yıkama, Her Türlü Perde Yıkama, Kilim Yıkama, Battaniye Yıkama, Halıflex Yıkama, Yorgan Yıkama, Yatak Yıkama konusunda kimseye güvenemiyorsanız bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Biz İzmit Öz Clean Halı Yıkama olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktayız.

 

İzmit Bölgesi İçin Servis Ağımız;

Yenişehir, Mehmet Ali Paşa, Yahyakaptan, Yuvamakarca, Alikahya, Kadıköy, Tepeköy, Dünya Bankası Konutları, Tüysüzler, Erenler, Tuana Evleri, Karabaş, Kozluk, Yeni Mahalle, Serdar, Kuruçeşme, Cumhuriyet, Plajyolu, Sanayi, Vezir Çiftliği, Yeşilova, Gündoğdu, Tavşantepe, Bekirdere, 28 Haziran, Bağçeşme, Turgut Sarper, Gültepe, 42 Evler, Cedit, Topçular Mahallelerini Kapsamaktadır.

 

BAŞİSKELE HALI YIKAMA

İzmit Başiskele bölgesinde oturuyor fırsat kapınıza gelmiş demektir. Firmamız sizlere sağladığı halı yıkama hizmetleriyle hem kusursuz bir temizliğe onay vermiş olacak, hem de bu zahmetli işten bir an olsun kurtulmuş olacaksınız.

 

Başiskele, Yuvacık Bölgesine Haftanın 3 Günü Servisimiz Vardır.

 

Başiskele'de profesyonel bir halı temizleme firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli halı yıkama hizmeti için lütfen bizleri arayınız.

 

KARTEPE HALI YIKAMA

İzmit Öz Clean Halı Yıkama firmamız sizlere oldukça uzun zamandır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini oldukça benimsemiş İzmit - Kartepe - Köseköy bölgesinde hizmet veren halı yıkama firmalarından birisidir.

 

Kartepe, Köseköy Bölgesine Haftanın 3 Günü Servisimiz Vardır.

 

Firmamızın sizlere sağlamış olduğu hizmetler ve uygun fiyatlar aracılığı ile yapmış olduğu imkanlar sayesinde artık halılarınızın çok daha güzel ve sağlam bir hale gelecektir.

 

DERİNCE HALI YIKAMA

İzmit Öz Clean Halı Yıkama olarak, sizler için özel olarak profesyonel halı yıkama makinelerimiz aracılığı ile hem kusursuz bir temizliği sağlamış olurken, hem de mevcut kirlerin tamamen yok edilerek tertemiz bir ortama ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Derince, Çınarlı, Mersincik, Şahin Tepesi, Şirintepe Mahallelerine Haftanın 3 Günü Servisimiz Vardır.

 

Firmamızın sizlere sağlamış olduğu hizmetler ve uygun fiyatlar aracılığı ile yapmış olduğu imkanlar sayesinde artık halılarınızın çok daha güzel ve sağlam bir hale gelecektir.

bottom of page