" Yüzeysel Değil, Özünü Temizliyoruz..."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HİZMETLERİMİZ

 
 
 
 
 
izmit-hali-yikama
 
Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. İzmit Öz Clean Halı Yıkama Olarak Yıkama olarak halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
izmit-koltuk-yikama
 
Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. İzmit Öz Clean Halı Yıkama olarak koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.
 
 
 
izmit-kilim-yikama
 
İzmit Öz Clean Halı Yıkama olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır. Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.
 
 
 
izmit-battaniye-yikama
 
Profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır. İzmit Öz Clean Halı Yıkama olarak battaniye yıkama işlemini kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
izmit-haliflex-yikama
 
En çok sevilen zemin döşemelerinden olan halıflekslerin yıl içinde düzgün aralıklar ile yıkanması ve günlük bakımlarının yapılması şarttır. Ev ve ofislerimiz hatta otellerimiz gibi halıfleks yer döşemelerinin fazlaca olduğu alanlarda ortam ne kadar temiz olursa olsun halıflekslerin periyodik ve günlük temizliği yapılmadıkça genelde temizlik ve hijyen oluştu diyemeyiz.
 
 
 
izmit-yogan-yikama
 
Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorganlar vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. İzmit Öz Clean Halı Yıkama olarak yorganlarınızı temiz ve hijyenik bir ortamda yıkamaktayız.
 
 
 
izmit-yatak-yikama
 
Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. İzmit Öz Clean Halı Yıkama Fabrikası'nda kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı profesyonel yöntemlerle temizlemekteyiz.
 
 
 
izmit-perde-yikama
 
İzmit Öz Clean Halı Yıkama perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. İşinin ehli, profesyonel bir ekibe sahip olan İzmit Öz Clean Halı Yıkama perdelerinizi özenle temizleyerek sizlere teslim etmektedir.
 
 
 
izmit-el-dokuma-hali-yikama
 
El dokuma halılarının her biri el emeği göz nurudur. Çok zor şartlar altında günlerce usanmadan yorulmadan ilmek ilmek elle dokunan bu halıların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Öz Clean Halı Yıkama Fabrikası'nda özel el dokuma halı yıkama teknikleriyle halılarınızı özenle yıkamaktayız.
 
 
 
izmit-stor-perde-yikama
 
Stor Perdeler kolalı kumaşlardan imal edilen dekor ürünleridir. Bunların temizliğinde genel temizlik maddelerinin ve ısının kullanımı perdeyi deforme edebilmektedir. Bunun için perdelerinizin profesyoneller tarafından temizlenmesi daha güvenlikli olacaktır.
 
 
 
izmit-overlok-tamiri
 
Tesisimizde overlok bantı da bulunmaktadır. Öz Clean Halı Yıkama olarak, halının özelliklerine bağlı olarak yüksek kalitede malzeme kullanılarak son sistem overlok makinası ile yapılan halı kenarı kaplama (overlok) hizmeti vermekteyiz.
 
 
 
izmit-yerinde-yikama
 
İşyerlerinizde ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla antibakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız.